SIK SORULAN SORULAR?

Özel algoritmaları ile tüm iş akışınızı yöneten LCV Türkiye; davetli listenizin sisteme tek tek veya özel toplu yükleme modülü ile yüklenmesini sağlar. Daha sonra davetlilerinize davetiye kargolanması için sisteme tanımlanan kargo entegrasyonunuza uygun olarak tüm davetli listenizin barkodlu kargo etiketlerini yazdırarak çok hızlı şekilde kargoya hazır hale gelmesini sağlar. LCV Türkiye’nin özel yazılımı kargoya verilen tüm davetiyelerinizin online olarak teslim durumunu takip eder. Kargo ile davetiyesi teslim edilen tüm davetlilerinize teslim tarihinden 1 gün sonra otomatik olarak Sesli arama, Sms ve E-posta doğrulaması yaparak davetlilerinizin cevaplarını kaydeder ve anlık analiz raporları ile size bildirir.

Özel algoritmaları ile tüm iş akışınızı yöneten LCV Türkiye; davetli listenizin sisteme tek tek veya özel toplu yükleme modülü ile yüklenmesini sağlar. Daha sonra davetlilerinize davetiye kargolanması için sisteme tanımlanan kargo entegrasyonunuza uygun olarak tüm davetli listenizin barkodlu kargo etiketlerini yazdırarak çok hızlı şekilde kargoya hazır hale gelmesini sağlar.

LCV Türkiye’nin özel yazılımı kargoya verilen tüm davetiyelerinizin online olarak teslim durumunu takip eder. Kargo ile davetiyesi teslim edilen tüm davetlilerinize teslim tarihinden 1 gün sonra otomatik olarak Sesli arama, Sms ve E-posta doğrulaması yaparak davetlilerinizin cevaplarını kaydeder ve anlık analiz raporları ile size bildirir.

4 adet doğrulama metodu vardır. Sistem 4 farklı doğrulama seçeneğini aynı anda adım adım kullanabilmenize imkan sunar.

1-Sesli Doğrulama

Oluşturduğunuz bir etkinliğe davetli listenizi yükledikten sonra LCV Doğrulama işlemine başlayabilrisiniz. LCV Doğrulamanın ilk aşaması sesli doğrulama metodurur. Bu aşamada doğrulama işlemini başlattığınız anda davetlilerinize sizin yazdığınız metinin seslendirilmesi yada özel ses dosyanızı yüklemeniz ile otomatik olarak sesli arama başlar. Arama periyodu algoritmalarımıza göre 1 gün ara ile 3 defa tekrar edebilir. Yani mesai saatleri içerisinde bugün aranıp ulaşılamayan davetliniz. Ertesi gün mesai saatleri içerisinde tekrar aranır ve gün aşırı seçtiğiniz sayıya göre arama devam eder.

2-SMS Doğrulama

1. aşamada hiç cevap vermeyen kullanıcılar için 2. aşamaya geçerek SMS Doğrulaması yapılmaya başlanır. Bu aşamada da seçtiğiniz döngüye göre maksimum 2 sefere kadar gün aşırı SMS ile doğrulama hizmeti başlar.

3-E-Posta Doğrulama

2. aşamada da cevap alınamayan davetlilerinize 3. aşama devreye girer ve bu sefer de E-Posta doğrulama devreye girer.

4-QR Kod ile Doğrulama

Bu aşama ise ilk 3 aşamadaki doğrulama yöntemleri ile paralel olarak çalışır ve davetiyelerinizle ulaştırdığınız QR kodu kullanıcılar 4. aşama doğrulama yöntemini kullanabilir.

LCV Türkiye'yi tüm firmalar alanlarındaki ihtiyaçlara göre kullanabilirler.Örneğin; Kongre, Sempozyum, Konferans, Bayi Toplantısı, Açılış, Düğün, Gala, Lansman, Davet, Kokteyl ve diğer tüm etkinlikler için organizasyon firmaları kullanabilir. Ayrıca anket, tebrik, bildirim, davetiye vb. bir çok amaç için de herkes kullanabilir.

LCV ihtiyaçlarınıza LCV Türkiye ile çözüm bulabilirsiniz. Anketler ile müşteri memnuniyetini ölçümleyip, sesli davetiye ile misafirlerinize isterseniz kendi sesinizden ya da otomatik seslendirme sistemimiz ile sesli davetiye gönderebilirsiniz. Ya da davetiyelerinize oluşturacağınız LCV Doğrulamaları ile katılım durumlarını sorup cevap alabilirsiniz. Yada misafirlerinize etkinlikleriniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

  1. Davetiye Listesinin Oluşturulması
  2. Kargo Gönderilerinin Hazırlanması
  3. LCV Doğrulama Hizmetinin Başlatılması
  4. Gelişmiş Raporlama ve Sonuç


LCV Hizmeti Sesli Doğrulama

LCV Türkiye Hizmeti SMS ile Doğrulama

E-Posta ile LCV Doğrulama

LCV Davetiye Kargo Hizmeti

LCV Hizmeti QR Kod ile doğrulama